SHato and Paul Rockseek - Vandit Knights

Přidáno dne 2013.08.24

Pořad "Wonderfool Sounds", který pro Vás připravují SHato & Paul Rockseek mění název s přechodem na label Paul van Dyka na "SHato & Paul Rockseek – Vandit Knights"
Těšit se můžete na specifický sound založený na výběru těch nejlepších aktuálních tracků včetně novinek z jejich vlastní produkce a exkluzivních nevydaných singlů.

Poslouchat můžete každý třetí pátek v měsíci v premiéře a ostatní pátky v repríze, vždy mezi 21. a 22. hodinou.

Více info o show včetně linků ke stažení a tracklistů naleznete na www.shatoandpaulrockseek.com nebo www.facebook.com/shatoandpaulrockseek

SHato & Paul Rockseek – Vandit Knights

» Hlavní stránka - všechny aktuality