ClubRadio.cz online internetové taneční rádio

ClubRadio.cz - Z historie až do současnosti

Tento unikátní projekt v historii rádií vznikl v roce 2006. V této době probíhal obrovský rozmach internetových rádií a ClubRadio.cz bylo mezi prvními.
Rádio od té doby prošlo mnoha změnami, jak technickými, tak i personálními.
Začátkem roku 2010 Matony (Vladimír Bartoš) spustil ClubRadio.cz z nového studia v Rosicích a společně s Radkem Bortlíkem nyní budují celé rádio.
V červnu roku 2010 založili společnost s ručením omezeným pod názvem ClubRadio s.r.o.
Rádio tak dostalo oficiální hlavičku, podepsalo novou smlouvu o autorských právech se společností PLAY.CZ a.s. a naskytla se mu spolupráce s jeho generálním partnerem Oslavany.NET.

ClubRadio.cz – Hudba a pořady

Převážnou část programu tvoří hudební styly Dance, Trance, House a stále více oblíbený styl R`n`B. Ve vysílání se pro zpestření hudebního proudu objevuje v nočním playlistu i Pop, Rock a muzika 90. let.
Program rádia vyplňují tematicky založené pořady, ve kterých si každý posluchač najde svůj oblíbený styl. Pořady se specializují na stěžejní hudební styly Dance, Trance a House.
ClubRadio.cz oficiálně a exkluzivně vysílá rádiové show, známé u nás i po celém světě, jako jsou: The Techno Trance Radio Show, In Trance I Believe, le Mix de P.M.C., Italo Dance Chart, Andrea Fiorino Mastermix, DanceChart Mixtape.
Posluchači se dozví spoustu informací z hudebního světa, mají přehled o novinkách a prohloubí své hudební a všeobecné znalosti.

ClubRadio.cz – Posluchač

Cílovou skupinou ClubRadia.cz jsou posluchači ve věku 15-35 let, avšak jsou i posluchači s přesahem 35 let. Studenti středních a vysokých škol a již dospělí pracující lidé, kteří aktivně využívají svůj volný čas a již myslí na svoji budoucnost. Posluchač ClubRadia.cz je společenský, chce se bavit, má všeobecný přehled, zajímá se o kulturní a hudební aktuality, novinky na trhu. Velmi aktivně a s přehledem využívá všech služeb internetu, včetně on-line nákupu a rezervací.

ClubRadio.cz – Reklama

Navštivte sekci Reklama zde na webu, pro bližší informace a konkrétní návrh Vaší reklamní kampaně nás prosím kontaktujte na našem e-mailu, který naleznete v sekci Kontakt.

Za ClubRadio.cz jednatelé společnosti

Radek Bortlík          Vladimír Bartoš